Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą . Jeżeli wybierzesz któryś z naszych zestawów kreatywnych,   jesteśmy przekonani,  że praca przy nim przyniesie Ci dużo radości i satysfakcji, a stworzone przez Ciebie dzieło zostanie docenione przez bliskich. Może zaowocuje to nową pasją?

Co nas wyróżnia?

Nasza oferta jest limitowana, to nowość na rynku dlatego twój prezent z pewnością będzie niepowtarzalny.

Sprzedajemy jedynie takie zestawy jakie sami chcielibyśmy mieć . To podstawa i idea naszej firmy. Do każdego szczegółu przykładamy dużą wagę, dlatego nasze produkty są trwałe i wytrzymałe. To nasza pasja, którą chcemy się podzielić właśnie z Tobą. Twoja radość z współtworzenia naszych produktów będzie naszym największym sukcesem. 

W każdym zestawie możesz znaleźć  jedynie materiały z najwyższej półki. Kleje, lakiery oraz farby są bez zapachowe albo o delikatnej niedrażniącej woni w pełni bezpieczne, spełniające wszelkie potrzebne normy.

Farby z zestawów to farby akrylowe ekologiczne – Ekoakrylki, które posiadają świadectwo jakości zdrowotnej oraz są zgodne z normą EN-71-3, to w pełni bezpieczne farby przeznaczone do malowania zabawek oraz mebli dziecięcych.

Klej w zestawie do decoupage to doskonały klej na bazie wody, bezbarwny, przezroczysty, bezwonny, natomiast lakier  do decoupage to  wodny lakier z połyskiem o przyjemnym zapachu.

Klej do drewna nikolowy,  nie zawiera rozpuszczalników organicznych, jest łatwy w aplikacji o delikatnej nie drażniącej woni. Norma ZN-05W-WIAtest PZHNie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji lotnych.

Tkaniny, które stosujemy  są  naturalne.  Lalki wykonywane są  z lnu a ubranka z bawełny .

Misie i lalki wypełniane są najwyższej jakości antyalergiczną kulką silikonową posiadającą certyfikatOEKO-TEX STANDARD 100

 

Drewniane elementy toczone i wycinane u rodzimych rzemieślników przechodzą staranną selekcję.

Dajemy gotowe rozwiązania ale jeżeli masz fantazję zostawiamy Ci duże pole do popisu. Możesz tworzyć własne wzory a my chętnie je obejrzymy, może zainspirujesz nas i innych??

Czekamy na Twoje zdjęcia gotowego przedmiotu lub zdjęcia „w trakcie wykonywania”

Najciekawsze prace nagradzamy co miesiąc nowym zestawem kreatywnym.

Nie mogę się doczekać aż zobaczę Twoją pracę.

Jeżeli masz pytania, niejasności, lub nasz zestaw z jakiegoś powodu nie spełnił Twoich oczekiwań napisz do nas.

agnieszka@polakreatywnie.pl