TRAKTOR Z PRZYCZEPĄ I ZWIERZETAMI

Nowy produkt

Drewniany traktor z przyczepą i zwierzętami

Niezwykły pojazd do samodzielnego składania i malowania.

To świetna zabawa połączona z nauką.

Traktor został zaprojektowany i wykonany z myślą o małych farmerach oraz miłośnikach motoryzacji.

Można pozostawić w naturalnym kolorze drewna lub pomalować i stworzyć wyjątkową, niespotykaną, wymarzoną zabawkę.

Więcej szczegółów

189 Przedmioty

48,00 zł brutto

Więcej informacji

Jeżeli dziecko jest zbyt małe, żeby samodzielnie wykonać zabawkę, może pomagać przy jej składaniu, oraz dobierać kolory farb którymi ma być pomalowana.

Z pewnością traktor który został złożony i pomalowany z dzieckiem, będzie go o wiele bardziej i dłużej cieszył niż gotowa zabawka.

Zestaw składa się z :

  1.  Korpus traktora , koła 2 duże 6 małych , patyczki 4 sztuki, 4 boki oraz dno przyczepy,  kura, krowa, mała kuleczka, sznurek.
  2.  Klej do drewna wikolowy,  nie zawiera rozpuszczalników organicznych, jest łatwy w aplikacji o delikatnej nie drażniącej woni. Spełnia normę „Bezpieczeństwo zabawek” PN-EN 71-2; PN-EN 71-3 . Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji lotnych. Daje mocne, elastyczne, bezbarwne spoiny. Po wysuszeniu nie wydziela substancji szkodliwych dla zdrowia. Zalecany jest także do klejenia elementów, z którymi kontakt mają dzieci m.in.: do zabawek mebli itp
  3. Farby akrylowe ekologiczne – Ekoakrylki  posiadają świadectwo jakości zdrowotnej, oraz są zgodne z normami EN-71-3, to w pełni bezpieczne farby przeznaczone do malowania zabawek oraz mebli dziecięcych
  4. Pędzelek
  5. Nieskomplikowana instrukcja ze zdjęciami.
  6. Wszystko zapakowane jest w ekologiczne oryginalne  pudełko, które może służyć jako opakowanie na prezent.